Co zrobić by zarobić na wzornictwie

WYSTAWA 3. „JAK ZAROBIĆ NA WZORNICTWIE? EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE PROCESEM WZORNICZYM” 10-11 LUTEGO 2015 wystawa1

To już trzecia wystawa i trzeci katalog towarzyszące warsztatom „Jak zarobić na wzornictwie. Efektywne zarządzanie procesem wzorniczym” prowadzonym w ramach nowego projektu Instytutu Wzornictwa Przemysłowego „Wzornictwo-Biznes-Zysk”.

Przedstawiamy Państwu 25 produktów, które powstały w polskich przedsiębiorstwach i są przykładami modelowo wdrożonego procesu wzorniczego. Tym razem na naszej wystawie skupiliśmy się na jednym z sukcesów polskiej gospodarki, jakim jest produkcja mebli. Nasz eksport mebli jest czwarty w świecie, to jedna z branż najchętniej i najskuteczniej zatrudniająca projektantów.

Wiele z przeprowadzanych w tej branży wdrożeń to wdrożenia modelowe, często nagradzane w konkursach wzorniczych oraz osiągające dobre wyniki sprzedażowe. Celem projektu „Wzornictwo-Biznes-Zysk” jest przygotowanie przedsiębiorców, na wspólnych z projektantami warsztatach i seminariach, do aplikacji wzornictwa przemysłowego poprzez wskazanie korzyści z wdrożenia procesu projektowego oraz możliwości jego finansowania.

Projekt „Wzornictwo-Biznes-Zysk” to znakomita okazja do zbudowania twórczych relacji przedsiębiorcy i projektanta w celu budowy i rozwoju każdej firmy, a tym samym całej gospodarki.

Bożena Garga, prezes Instytutu Wzornictwa Przemysłowego Sp. z o.o.

Więcej na tamt wystawy znaleźć można TUTAJ

Żródło: projekt-wbz.com.pl

11.02.2015

Powrót