Mamy misję i wizję

DPW-LOGO-OK201x78W dniach 18 do 20 sierpnia w centrum Concordia Design odbyło się spotkanie członków Klastra Dobry Polski Wzór i zaproszonych gości – ekspertów z dziedzin designu, marketingu, strategii biznesowej i mody. Spotkanie to miało formę trzydniowych warsztatów, które poprowadziła Anna Wróblewska, konsultant Design Managementu, autorka i opiekunka merytoryczna innowacyjnych studiów menedżerskich z tego zakresu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Zgodnie z założeniami metodologii Design Thinking, praca odbywała się w multidyscyplinarnych zespołach, złożonych z projektantów, ekspertów, wdrożeniowców i studentów. Różnorodne, ale komplementarne kompetencje uczestników pozwoliły stworzyć niezbędne dla funkcjonowania Klastra założenia, cele, misję oraz wizję. Uczestnicy przymierzyli się także do wypracowania wspólnego modelu biznesowego.

Misją i wizją, chcielibyśmy podzielić się z Wami
Misja
Chcemy doskonalić jakość życia poprzez tworzenia przyjaznych i pożytecznych produktów dających ludziom poczucie, że mogą zmieniać otaczający ich świat.
Wizja
Chcemy stworzyć silną polską markę i otwarte środowisko ludzi gotowych do współtworzenia produktów w oparciu o wspólne wartości z wykorzystaniem potencjału lokalnych fabryk.

30.08.2014

Powrót