Sukcesy naszych Klastrowiczów

4You_jadalnia_aranz_CMYK_popr_maeAż trzech członków Klastra Dobry Polski Wzór znalazło się w wydaniu albumu „Zaprojektowane. Polski dizajn 2000–2013″ autorstwa Czesławy Frejlich i Dominika Lisika. To kompendium wiedzy o osiągnięciach polskich projektantów wzornictwa przemysłowego. Przedstawia prace ponad 90 designerów z nad Wisły.

W albumie znalazł się fotel TEDDY BEAR (projekt członka klastra Mikołaja Wieszyłłowskiego), który budzi ciepłe skojarzenia związane z pluszową zabawką. Ma jednak zdecydowanie więcej zastosowań niż klasyczny pluszowy miś. Wraz z sofą i stolikiem wchodzi w skład funkcjonalnego zestawu, który klient może montować w zależności od indywidualnych potrzeb.

Nie zabrakło także Stołu 4YOU (produkcja: Meble Vox), autorstwa dwóch klastrowiczów: Piotra Kuchcińskiego i Joanny Leciejewskiej. Ten dobrze zaprojektowany mebel potrafi sprostać potrzebom całej rodziny. Wielofunkcyjność gwarantują dwa blaty i szuflady oraz cofnięte nogi, pozwalające swobodnie usiąść.

Zaprojektowane” to uaktualniona wersja angielskojęzycznej publikacji „Polish Design: Uncut”, przygotowanej przed rokiem przez 2+3D dla Instytutu Adama Mickiewicza.

Więcej informacji na stronie http://www.2plus3d.pl/artykuly/zaprojektowane-polski-dizajn-2000-2013

Powrót